Axolotly.cz Recenze axolotly.cz

Recenze axolotly.cz

Nezávislé hodnocení a recenze od zákazníků.

Pokud jste si něco koupili v našem eshopu – zanechte svůj názor v komentářích na této stránce. To nás bude motivovat a umožní nám být ještě lepšími.

30 thoughts on “Recenze axolotly.cz”

 1. Axolotl došel v pořádku ale to jak vypadal mě zděsilo,celkem dost vyhublý a ocas skoro až spálený a prakticky nic nežere, musíme mu udělat léčbu 🙁

  1. Dobrý den. Prosím, pošlete mi fotografii axolotla na mail@axolotly.cz. Krmit jej mraženou patentkou. Pokud zůstane nesnědené jídlo, vyjměte jej z akvária, aby neznečišťovalo vodu. Nepoužívejte malachitovou zelenou pro léčbu axolotla, může mu to ublížit.

 2. Objednávala jsem dva axolotly, oba dva přišli naprosto v pořádku, živí a čilí + rychlá doprava, ochotná obsluha, naprostá spokojenost.

 3. Nakoupil jsem zde poprvé a jsem nadšen zásilka přišla naprosto v pořádku. Vše proběhlo rychle. Přepravu živých zvířat mají opravdu dobře vymyšlenou. Děkuji.

  1. Jsem naprosto spokojená, doprava super, komunikace taky. Axolotl je úžasný a krásný, dorazil v pořádku živí a zdraví, mám obrovskou radost. Určitě zase objednám. Moc děkuji.

 4. Absolutní spokojenost s nákupem, axík je nádherný, přišel krásně bezpečně zabalený, balík označen jako křehké zboží, dodání do druhého dne. Syn má velkou radost, axolotla jsme mívali a bohužel pak dlouho nebyli k sehnání. Takže 100% spokojenost

 5. Velká spokojenost – naši axíci dorazili naprosto v pořádku, jsou vitální a rozkošní 🙂 děkujeme

 6. Dobrý den,
  Nakupují opakovaně.Axik i rybičky jsou v perfektním stavu,aktivní,krásně vybarveni Doprava rychlá,zvířátka netrpí přepravou,ihned přijímají potravu ,zkoumají aktivně nové prostredi. SUPER !

  1. Axolotl přišel v pořádku ? je krásný, máme radost ?
   Rychlé doručení

 7. Veliká spokojenost. Objednala jsem axíka. Axík je ve skvělém stavu a byl perfektně zabalen. Určitě jsem neobjednávala naposledy.?

  1. Jsem rada ze jse vám tu líbilo také bych si chtěla obědnat axelotla a věřím že to nebude trvat dlouho❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 8. Dobrý den,
  chtěl bych touto cestou pochválit tento e-shop. Učinil jsem již druhou objednávku (rybky), a pokaždé profesionálně zabaleno, rabky krásné, zdravé, mladé a vitální. Prodejce reaguje na dodatečnou komunikaci příkladně a vždy k maximální spokojenosti.
  Děkuji a jsem s pozdravem R. V.

  1. Moc chválím.
   Objednala jsem Axoloty a jsou ve výborné kondici. Rychlé dodání.
   Jsem spokojená. Děkuji

  2. Naprosto perfektní a rychlé vyřízení,
   Profesionální balení
   Pondělí objednávka úterý expedice středa 9 ráno doma.
   Axík čilý a po aklimatizaci prozkoumáva svůj nový domov, děkuji.

 9. Můj názor je po opakovaném nákupu naprosto pozitivní! Nadstandardní přístup, velmi seriózní, vstřícné jednání, rybičky, které se nebojím ihned vpustit do akvária!
  Mohu jen a jen doporučit a budu-li příště nakupovat, tak v první řadě zde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. Děkuji za krásné rybky.Byla jsem mile překvapena,a jsem velice spokojená. Skvělé ceny a přístup.Moc děkuji. Těším se na další nákup od vás.

 11. Rád bych se pochvalně vyjádřil k vašim rybkám – Tetrám krvavým. Pořídil jsem je v malém hejnu 8 kusů do společenského akvária a ačkoli je možno se na různých webech dočíst, že mohou jiným rybkám okusovat ploutve a agresivně je napadat, v mém případě se nic takového neděje. Tyto tetry jsou mírumilovné, velmi klidné a opravdu krásné svým zbarvením. Důležité je dbát na kvalitu vody, dostatek kvalitního krmiva, častější krmení v menších dávkách a dobře osázené dno rostlinami. Vytváří společenství s jinými hejnovými rybkami – Tetra černá, Kardinálka čínská, Danio rerio a Xiphophorus Helleri.

  1. Děkujeme vám za vaši reakci. Tetra krvavá (Minor) velmi zajímavá ryba ve společných akváriích.

 12. Druhá dodávka akvarijních rybek na stejné místo, opět přes skoro celou republiku. Balík opět poslán jako Express s dodáním do druhého dne a tentokrát byl označený jako „křehké“, takže chválím! Opět výborně zabaleno a ryby naprosto zdravé, krásné (neonky, mečovky, tetry krvavé), takže naprostá pohoda. Díky za vaše skvělé služby!

 13. S rychlým dodáním jsem velmi spokojená , bylo to fakt dobře zadelane a rybičky prezily bohužel nejsem úplně spokojená s obsahem krevetky nejsou ještě vybarvené takže ty nevím jestli jsou správné které jsem si objednala , ale u rybek mě mrzí, že přišly rybky ,které jsem nechtěla chtěla jsem danio rybky a místo toho mi přišli zebricky takže toto je takové minus.

  1. Díky za váš názor. Omlouvám se, byla to naše chyba.
   Dánio perlové počtem 5 ks zašleme vám na vlastní náklady.
   Krevety které jste objednali jsou ještě mladé. Budou se zbarvovat s časem.
   Jarkost krevet závisí od podkladu, čím tmavší je podklad, tím zbarvenější krevety budou.

 14. Dobrý den,

  rád bych vám touto cestou poděkoval za krásné akvarijní rybky. Všechny jsou zdravé a čilé, balík dorazil v pořádku a byl dobře zabalený. Profesionálně, v termoboxu, ve dvojitých sáčcích naplněných kyslíkem. Balík byl odeslán na začátku týdne a dorazil do druhého dne. Byl poslán jako Expres.
  Snad jen drobnou připomínku mám – napadlo mě, že by bylo vhodné označit balík nápisem, že jsou uvnitř akvarijní ryby, aby si toho byla vědoma i přepravní služba a zacházelo se s balíkem jako s křehkým zbožím.

  Jinak mohu vyjádřit celkovou spokojenost s obchodem – rybky byly opravdu ve výborné kondici, i když putovaly přes víc jak polovinu republiky. Nejsou nemocné, nejsou nakažené parazity a s chutí přijímají kvalitní krmivo.

  Máte velmi nízké ceny a jste jeden z mála obchodů, který doručuje akvarijní ryby až do místa bydliště v termoboxu,

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *